LETIŠTĚ PRAHA

Specialista marketingové komunikace

Hledáme markeťáka, který nám pomůže budovat brand Letiště Praha. Hledáme kreativce, který s námi bude rozvíjet letištní produkty a služby. Hledáme ambasadora, který se nechce držet při zemi. A v neposlední řadě hledáme nadšence, který ocení atmosféru s vůní dálek v prostředí mezinárodního letiště.

A na čem budeš s námi pracovat?

Budeš komplexní marketingovou a produkční podporou pro určená oddělení. Marketingové aktivity zrealizuješ včetně přípravy, smluvního zajištění a vyhodnocení výsledků. Dohlédneš na tiskovou produkci/výrobu a zodpovídáš za dodržení termínů a správné výsledky. A vše je okořeněno trochou administrativy, kterou je fajn mít v pořádku.

Jak si tě představujeme?

Jsi min. středoškolák s dobrou znalostí angličtiny a MS Office. Měl bys mít nějakou praxi. (2-3 roky). Dokážeš pracovat samostatně i v týmu. Jsi proaktivní, pečlivý, důsledný s dobrými vyjednávacími schopnostmi.
Hodit se ti může alespoň základní znalost specifik tiskové produkce (typy tisků/papíru apod.) a zkušenost s přípravou a realizací marketingových kampaní (on-line i off-line).

A za dobrou práci, hezká odměna.

Těšit se můžeš na skvělý tým, úžasnou atmosféru v atraktivním prostředí mezinárodního letiště, spoustu benefitů a dalších výhod i zázemí velké a stabilní společnosti.

Pracovní dobu máme pružnou 7,5 hod denně a 45 min máš na oběd, který si můžeš dát v jedné z našich zaměstnaneckých restaurací za zvýhodněnou cenu.

Další benefity si můžeš dle libosti vybrat v CAFETERII, kde ročně dostáváš 18 000 Kč.

Dostáváme příspěvek na penzijko i pojistku na „blbost“. Angličtinu si zdokonalujeme v jazykových kurzech.

A závěrem roku se také ohlídneme za všemi úspěchy společnosti a namotivujeme tě do roku nového 13. mzdou.

Nevěříš? Pošli nám svůj životopis a třeba se ti naskytne možnost podívat se pod pokličku. Těšíme se na tebe!

Kontakt

Letiště Praha, a.s.
Karolína Svobodová

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Letiště Praha a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Letiště Praha, a.s.

Práce na plný úvazek

ScrollTop