LETIŠTĚ PRAHA

Právník/právnička - veřejné zakázky

Hledáte zajímavé a stabilní zaměstnání a zázemí velké firmy? Přijďte se podívat k nám!
Na začátek se představíme. Jsme právní oddělení Letiště Praha poskytující služby napříč naší společností. V tuto chvíli hledáme kolegu/kolegyni, který se stane právní oporou zejména v oblasti práva veřejných zakázek a závazků.

Jaká práce na vás čeká?

Budete připravovat a připomínkovat zadávací dokumentace veřejných zakázek a koncesních řízení v režimu veřejných zakázek.
Čeká vás zajímavá agenda veřejných zakázek související s letectvím a provozováním letiště.
Těší se na vás oddělení Centrálního nákupu, se kterým budete úzce spolupracovat. Potkávat se budete také s kolegovy z ostatních oddělení, se kterými budete diskutovat např. nastavování kritérií veřejné zakázky.
Budete dohlížet na průběh zadávacího řízení a také psát a připomínkovat dokumenty (smlouvy, zprávy pro orgány společnosti, právní rozbory a další).

A za dobře odvedenou práci samozřejmě čeká odměna. Ptáte se jaká?

Stanete se součástí silné společnosti a týmu inspirativních lidí. Dostane se vám podpory, skvělého zázemí a mnoha příležitostí. Nabídneme spoustu benefitů nad rámec mzdy - systém Cafateria - 18 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami, kurzy anglického jazyka, dotované stravování, parkování, masáže za zvýhodněné ceny. Víme, že dnes je důležitá i flexibilita pracovní doby. A protože si ceníme celoroční práce našich zaměstnanců, čeká na vás na konci roku obvykle mimořádná odměna v podobě 13. mzdy.

Jak si vás představujeme?

  • jste vysokoškolák/vysokoškolačka a máte magisterský titul v oboru právo (ukončené pětileté vysokoškolské vzdělání v ČR)
  • máte praxi alespoň 2 roky v advokacii nebo na pozici podnikového právníka a zkušenosti v oblasti práva veřejných zakázek a závazkového práva,
  • aktivně využíváte anglický jazyk slovem i písmem, včetně právní terminologie
  • máte velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Outlook, ASPI)
  • pracujete rád/a samostatně i v týmu
  • jste pozitivní, aktivní a flexibilní
  • oceníme velmi dobré komunikační a stylistické schopnosti

Myslíte, že bychom si rozuměli? Co si tedy popovídat? Napište – přidejte životopis. Rádi vás poznáme!!!

Kontakt

Letiště Praha, a.s.
Karolína Svobodová

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Letiště Praha a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Letiště Praha, a.s.

Práce na plný úvazek

ScrollTop