LETIŠTĚ PRAHA

Specialista letecké bezpečnosti

Do našeho týmu Strategie a správa bezpečnosti hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista letecké bezpečnosti.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Správa stanovených bezpečnostních procesů / režimů týkající se především stavebních projektů a odpovědnost za jejich soulad s legislativou / nastavenou metodikou / koncepcí rozvoje bezpečnosti;
  • Koordinace naplňování požadavků letecké bezpečnosti na organizaci výstavby, příprava dokumentace upravující bezpečnostní režimy a aktivní prosazování zájmů letecké bezpečnosti v rámci projektového řízení staveb;
  • Posuzování a nastavování bezpečnostních režimů týkajících se krátkodobých provozních, marketingových a dalších akcí vyžadujících specifický bezpečnostní režim;
  • Příprava podkladových analýz / dokumentací k vybraným technologickým / procesním záměrům v oblasti stavebního rozvoje letiště, identifikace problematických oblastí a návrhy možného řešení;
  • Projednávání a koordinace připravovaných a realizovaných bezpečnostních opatření se správními úřady, bezpečnostními složkami státu, leteckými dopravci, odbavujícími společnostmi, uživateli letiště a odbornými složkami LP/CAH;
  • Kontrolní činnost zaměřená na dodržování nastavených bezpečnostních režimů v průběhu výstavby a v případě zjištění nedostatků stanovování nápravných opatření a dohled nad jejich realizací;
  • Účast v odborných pracovních týmech za problematiku letecké bezpečnosti;

Co by měl mít ideální kandidát?

  • VŠ vzdělání (dopravní / bezpečnostní / stavební zaměření výhodou);
  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti bezpečnosti / civilního letectví, zkušenosti se správní / projektovou činností výhodou;
  • Znalost práce na PC minimálně v rovině běžných kancelářských aplikací, znalost práce s bezpečnostními aplikacemi / CAD nástroji výhodou;
  • Metodické a organizační schopnosti, důslednost, koncepční myšlení;
  • Schopnost aktivně pracovat s mezinárodní, evropskou i národní legislativou v oblasti letecké bezpečnosti a koncepčně ji aplikovat do vnitřních procesů;
  • AJ – středně pokročilá (účast na jednáních a aplikace předpisů)

Co Vám nabídneme?

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • Příležitost k seberealizaci a osobnímu rozvoji
  • Přátelský a pracovitý tým
  • Příjemné zázemí a pružnou pracovní dobu
  • Atraktivní zaměstnanecké výhody (5týdnů dovolené, systém volitelných benefitů Cafeterie v hodnotě 18000 Kč/rok; dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, penzijní připojištění, 13.mzda a další)

Kontakt

Letiště Praha, a.s.
Martina Šnáblová

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Letiště Praha a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Práce na plný úvazek

ScrollTop