LETIŠTĚ PRAHA

Manažer marketingové komunikace Letiště Praha

Chcete se zapojit do budování značky významné domácí firmy a jednoho z nejrychleji rostoucích evropských letišť zároveň? Chcete být u toho, když firma s 80letou tradicí a zajímavou perspektivou bude aktivně rozvíjet svoji další marketingovou komunikaci podporující značku i konkrétní služby na Letišti Václava Havla Praha?

V rámci rozšiřování linie komunikace, marketingu a zákaznické zkušenosti hledáme do nově vytvářené pozice Manažera/manažerku marketingové komunikace, který/která povede dynamický tým marketingové komunikace, kompletně zahrnující on-line i off-line aktivity.

Náplň práce:

  • Příprava strategie a celkové řízení značky Letiště Praha
  • Vedení týmu specialistů a celkový rozvoj jednotky Marketingové komunikace
  • Zodpovědnost za přípravu, vedení, koordinaci a vyhodnocování marketingových aktivit, podporujících image letiště, výnosy jednotlivých produktů a služeb a provoz
  • Odpovědnost za marketingový rozpočet, jeho řízení a vyhodnocování
  • Řízení spolupráce s kreativní / reklamní agenturou
  • Spolupráce s ostatními kolegy v širším týmu Marketingu, Komunikace (PR, interní), a Zákaznické zkušenosti
  • Spolupráce a podpora ostatních organizačních jednotek na letišti (obchod, provoz, bezpečnost)
  • Zapojení do celofiremních strategických projektů

Co by měl mít ideální kandidát/ka?

  • Zkušenost, aktivitu, zájem a pozitivní energii
  • Min. 5 let zkušeností v oblasti marketingu, marketingové strategie a komunikace
  • Strategické a koncepční myšlení
  • Komunikativnost, adaptabilnost a týmovost
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Zkušenost s prací a dosahováním výsledků v komplexnějším pracovním a firemním prostředí výhodou
  • Dobrou angličtinu

Nabízíme Vám:

  • Pracovní příležitost v rámci nově vytvářené pozice na pražském letišti
  • Náročnou a odpovědnou práci v atraktivním prostředí letecké dopravy a ve společnosti, která prochází v posledních letech významným rozvojem a chce aktivně a moderně rozvíjet svou značku
  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody

Kontakt

Letiště Praha, a.s.
Karolína Svobodová

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Letiště Praha a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Práce na plný úvazek

ScrollTop