LETIŠTĚ PRAHA

Technik manipulace leteckých pohonných hmot

Náplň práce:

  • zajišťuje interní opravy a údržbu zařízení leteckých pohonných hmot (LPH)
  • odpovídá za dodržování provozních a technologických postupů, hospodárné a kvalitní provádění prací a dodržování bezpečnostních a požárních předpisů na pracovištích
  • kontroluje vedení evidencí, systémových požadavků a dokladů pro administrativní zajištění chodu oddělení (školení, ochranné pomůcky, evidence dlouhodobého majetku, inventarizace, příjem a odeslání železničních cisteren, podklady pro přefakturaci)
  • provádí kontrolu externích firem, realizujících údržbu zařízení LPH
  • provádí kontrolu jakosti leteckých pohonných hmot a skladových zařízení
  • zajišťuje provoz, opravu a údržbu zařízení pro stáčení, skladování a výdej LPH
  • provádí diagnostiku systému a technologií
  • kontroluje vedení evidencí a příslušných dokladů pro příjem a odeslání železničních cisteren

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání (strojní nebo elektro výhodou)
  • zkušenost s oblasti manipulace pohonných hmot alespoň 3 roky
  • schopnost orientace v technické dokumentaci
  • zkušenost s technologií a administrativou palivového hospodářství
  • znalost práce na PC Microsoft Office – (Word, Excel, Outlook)
  • znalost systému TAMAS a SCX velkou výhodou
  • platné řidičské oprávnění skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • stravování za velmi příznivé ceny v zaměstnanecké jídelně
  • volitelný systém benefitů ve výši 18000 Kč/rok
  • zaměstnanecké parkování
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti
  • zaměstnanecké akce
  • a to zdaleka není vše …

Kontakt

Letiště Praha, a.s.
Aleš Chaloupka
Jana Kašpara 1069/1
160 08  Praha-Ruzyně
Česká republika

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Letiště Praha a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Práce na plný úvazek

ScrollTop