LETIŠTĚ PRAHA

Pracovník příletových karuselů

Náplň práce:

  • Zajištění a kontrola provozu příletových karuselů v Terminálech 1 a 2
  • Plánování a přidělování příletových karuselů k jednotlivým letům
  • Práce s příslušnými letištními systémy při vkládání dat souvisejících s odbavením letů
  • Komunikace s provozními složkami letiště, handlingovými partnery a zástupci leteckých společností
  • Odebírání zavazadel, pošty nebo zaseknutého zavazadla
  • Doprovod cestujících na reklamace handlingových společností

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, ideálně vzdělání technického směru
  • Znalost a praxe v oblasti provozu letiště velkou výhodou
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Spolehlivost a organizační schopnosti
  • Pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Práce v atraktivním prostředí mezinárodního letiště
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Kontakt

Český Aeroholding, a.s.
Aleš Chaloupka
Jana Kašpara 1069/1
160 08  Praha-Ruzyně
Česká republika

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Český Aeroholding, a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Letiště Praha, a.s.

Práce na plný úvazek

ScrollTop