LETIŠTĚ PRAHA

Skladník (náhradních dílů) - vedoucí týmu

Náplň práce:

  • Řeší objednávky, dovoz, odvoz a výdej náhradních dílů
  • Vede kompletní administraci skladu náhradních dílů
  • Zodpovídá za dodržování interních postupů a legislativy ve skladu
  • Provádí poptávková řízení na dodávky konkrétních náhradních dílů a materiálu od smluvních i nesmluvních dodavatelů s cílem minimalizovat náklady na pořízení náhradních dílů a materiálu.
  • Objednávková administrativa – evidence příjmů a výdejů ND v systémů CARIS, pracuje s programy ETOS, ELZA a internetovými portály (objednávání náhradních dílů)

Požadujeme:

  • Minimálně SOU vzdělání, obor automechanik výhodou
  • Znalost problematiky náhradních dílů pro osobní a nákladní vozidla
  • Zkušenosti s řízením a vedením lidí ideálně z výrobního odvětví
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Základy AJ/NJ
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Znalost SW SAP a SW CARIS výhodou

Nabízíme:

  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené/rok, stravování za velmi příznivé ceny v zaměstnanecké jídelně, volitelný systém benefitů ve výši 18000 Kč/rok, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti, atd.)
  • Zázemí stabilní a velké společnosti Letiště Praha
  • Zodpovědnou práci v atraktivním prostředí mezinárodního letiště a ve fajn kolektivu
  • Příspěvek na penzijní připojištění při prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Český Aeroholding, a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu

Kontakt

Český Aeroholding, a.s.
Aleš Chaloupka
Jana Kašpara 1069/1
160 08  Praha-Ruzyně
Česká republika

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Český Aeroholding, a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Letiště Praha, a.s.

Práce na plný úvazek

ScrollTop