LETIŠTĚ PRAHA

Pracovník na mytí nádobí/úklid - restaurace Praha

Do našeho týmu Stravování hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici pro úklid a mytí nádobí. Jedná se o práci v samoobslužné restauraci pro cestující i zaměstnance a výrobní prostory.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Strojní mytí bílého nádobí
  • Doplňování nádobí na výdej
  • Strojní a manuální úklid podlahových ploch
  • Údržba mycího stroje
  • Třídění odpadu
  • Zodpovědnost za čistotu výrobního prostoru
  • Jedná se o práci ve směnném provozu

Jaké jsou naše požadavky?

  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Dobrý zdravotní stav
  • Trestní bezúhonnost
  • Zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
  • Dodržování hygienických norem a předpisů platných dle ČSN pro gastronomická zařízení, šetrné nakládání s mycími prostředky a technologiemi
  • SOU vzdělání

Co Vám nabídneme?

  • Možnost ovlivnit spokojenost cestujících i našich zaměstnanců
  • Přátelský a pracovitý kolektiv
  • Zázemí velké a stabilní firmy
  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • Zajímavé mzdové ohodnocení i zaměstnanecké výhody (systém benefitů Cafeterie v hodnotě 18 000 Kč ročně, 5 týdnů dovolené, parkování na letišti, dotované stravování a další)

Kontakt

Letiště Praha, a.s.
Martina Šnáblová

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Letiště Praha a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Práce na plný úvazek

ScrollTop