ČESKÝ AEROHOLDING

Aplikační specialista

Baví Vás práce v IT a máte chuť se dále vzdělávat? Do našeho týmu Provozní letištní systémy hledáme nového kolegu na pozici IT Aplikační specialista. Budete to právě vy?

Co budete dělat:

  • Spravovat a rozvíjet přidělené aplikace a služby souvisejících s odbavením cestujících a letadel na mezinárodním letišti
  • Komunikovat s externími dodavateli aplikací, řízení smluv, dokumentace a vyhodnocování SLA a KPI služeb
  • Analyzovat změnové požadavky interních uživatelů a zajišťovat jejich implementaci ve spolupráci s dodavateli
  • Tvořit technické a funkční specifikace do výběrových řízení
  • Konfigurovat aplikace dle požadavků uživatelů za podpory dodavatelů
  • Analýzy chyb a vad software a jejich reporting dodavatelům
  • Ovlivnit budoucí fungování vybraných procesů na letišti
  • Spolupracovat s ostatními týmy v rámci IT oddělení

Co by měl mít ideální kandidát?

  • Analytické uvažování, základní orientaci v IT a hlavně chuť se dále rozvíjet. Věříme, že vše se dá naučit. Nezbytností je ale aktivní zájem pochopit fungování svěřených aplikací
  • Orientaci na zákazníka, nadšení poznávat unikátní prostředí letiště a pracovat v našem týmu
  • Výhodou je zkušenost v oblasti řízení dodavatelů a práce na projektech v IT
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem pro komunikaci se zahraničními dodavateli
  • Min SŠ vzdělání s maturitou se zaměřením na technické nebo ekonomické obory
  • Znalost prostředí letiště a procesů v letectví výhodou

Těšit se můžete na:

  • Práci v přátelském týmu profesionálů připravených si navzájem poradit a pomoci v atraktivním pracovním prostředí mezinárodního letiště
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost každodenní profesní komunikace v AJ
  • Účast na zajímavých projektech v rámci rozvoje mezinárodního letiště
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, systém volitelných benefitů Cafeteria - příspěvek na rekreaci, sport a kulturu v hodnotě 18 000 Kč ročně, dotované stravování v zaměstnanecké restauraci, parkování, penzijní připojištění a mnoho dalších)

Kontakt

Letiště Praha, a.s.
Barbora Ptáčková

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Český Aeroholding a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Český Aeroholding, a.s.

Práce na plný úvazek

ScrollTop