ČESKÝ AEROHOLDING

Technik ICT

Náplň práce:

  • Instalace, konfigurace a podpora pracovních stanic a periferních zařízení
  • Druhá úroveň podpory uživatelů
  • Řešení problémů se softwarovým a hardwarovým vybavením
  • Komunikace s externími poskytovateli služeb
  • Spolupráce s ostatními složkami ICT

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (oblast informačních technologií výhodou)
  • Zkušenost na obdobné pozici, případně praxe v oboru výhodou
  • Znalost AJ na úrovni středně pokročilý
  • Dobrou znalost desktopových operačních systémů Windows, Microsoft Office (certifikace na Microsoft produkty výhodou)
  • Základní znalost sítí TCP/IP
  • Komunikační a argumentační dovednosti, kultivovaný projev
  • Pozitivní, proaktivní přístup k řešení problémů a schopnost týmové spolupráce
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupiny „B“

Nabízíme:

  • Zázemí velké firmy
  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle vykonané práce
  • Zaměstnanecké výhody
  • Náročnou a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí

Kontakt

Český Aeroholding, a.s.
Karolína Svobodová

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Český Aeroholding, a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Práce na plný úvazek

ScrollTop